Back to the top

Žijeme svůj sen

Vstupenky můžete zakoupit v sítích TICKETMASTER  a TICKETPORTAL.

Žijeme svůj sen!


Žijeme svůj sen. Už dvacet let. Sen o muzice, o plných sálech. Sen o práci snů. A o životní cestě.

Dvacet let jsme nebyli na jediných narozeninách, na svatbě nebo na párty. Byli jsme skoro každý víkend celý rok v dodávce na cestě k Vám. Někam do klubu, kulturáku nebo na festival. První roky jsme se skládali na benzín a poslouchali kecy o nesmyslných maskách, a jak bez chrochtání není metal. Tolik domacích gulášů a černejch klobás zapomenutých vzadu na grilu, co jsme si ve čtyři ráno po koncertě dávali, to zná snad jenom muzikant.

Vždycky to byla jízda. Někdy trochu náročnější, ale vždycky jízda! A my vždycky věděli, že tohle je naše místo a přesně to, co chceme dělat.

Dymytry si za těch dvacet let nikdy nedali pauzu. Nikdy jsme nepolevili. Pořád jsme chtěli hrát líp, větší koncerty, líp bavit lidi. Zdolávat další mety. Ať už to bylo Monstrum a první vyprodaná Sportovka v Holešovicích, nebo potom vyprodaný O2 Universum. Doslova tisíce koncertů a minimálně milion kilometrů v dodávce. Přišly různý výzvy a taky různý trable. Cesta do zahraničí, ale bez Strejdy Protha. A jeho úspěšná sólová dráha. I přes všechny zákruty a odbočky směřujeme pořád rovně za svým cílem. A po Outůčku už si fakt dáme pauzu 🙂 Život je totiž rokenrol…

Celých těch dvacet let směřovalo sem. Do největšího koncertního baráku v ČR. Do O2 arény. Teď máme před sebou další velkej sen – sen o české metalové kapele, co vyprodá tenhle fakt velkej kulturák! Je to fakt velkej sen, obří sen, a bez Vaší pomoci a podpory to nepůjde. Pomožte nám pokořit tuhle fakt velkou výzvu a taky metu. Pomožte nám žít dál svůj velkej sen. Šiřte náš společnej sen mezi svoje přátele a známé. Vezměte je všechny na náš největší koncert za celých dvacet let. Oslavte s námi narozky a zároveň obrovskej milník českýho metalu.

Přijďte s náma do O2 arény žít svůj sen!

O2 arena

Adresa: Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9

Jak se dostat do O2 areny
V bezprostřední blízkosti O2areny je stanice metra Českomoravská, tramvajová zastávka, autobusový terminál a několik minut chůze vzdálené nádraží Praha-Libeň, na které se dostanete kromě pravidelných vlaků ve směru Kolín nebo Praha-Masarykovo nádraží také s využitím nové železniční linky Praha-Libeň – Praha-Holešovice – Praha-Bubeneč – Praha-Sedlec – Roztoky u Prahy.
Metrem
Vystupte na stanici Českomoravská (trasa B), vchod do O2 areny je jen pár metrů od východu stanice (u výstupu z metra doprava směr autobusové nádraží a ul. Ocelářská).
Tramvají
Pokud využijete tramvajovou dopravu, zvolte tramvaj č. 8 nebo 25 do zastávky Arena Libeň jih.
Autobusem
K O2 areně se dostanete autobusy č. 151, 152 a 375 do autobusové zastávky Českomoravská nebo č. 136, 145, 177 a 195 do autobusové zastávky Nádraží Libeň.

Parkování a doprava >>

© 2003-2024 - DYMYTRY | Design & Dev © 2024 KousekDesign.com